Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych sem. III

Informacje dla słuchaczy III semestru Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych.

I. Opiekun roku:

Stanisław Kurz

 

II. Harmonogram zjazdów III semestr

Zjazd 1
28.09.2019 (sobota) 29.09.2019 (niedziela)
8:00 – 11:45 matematyka (5)

12:00 – 15:45 język polski (5)

8:00 – 11:45 biologia (5)

12:00 – 15:45 matematyka (5)

 

Zjazd 2
12.10.2019 (sobota) 13.10.2019 (niedziela)
8:00 – 11:45 matematyka (5)

12:00 – 15:45 język angielski (5)

8:00 – 11:45 język polski (5)

12:00 – 15:45 biologia(5)

 

Zjazd 3
26.10.2019 (sobota) 27.10.2019 (niedziela)
8:00 – 11:45 język polski (5)

12:00 – 15:45 język angielski (5)

8:00 – 11:45 biologia (5)

12:00 – 15:45 matematyka (5)

 

Zjazd 4
16.11.2019 (sobota) 17.11.2019 (niedziela)
8:00 – 11:45 język polski (5)

12:00 – 15:45 historia i społeczeństwo (5)

8:00 – 11:45 biologia (5)

12:00 – 15:45 język polski (5)

 

Zjazd 5
23.11.2019 (sobota) 24.11.2019 (niedziela)
8:00 – 11:45 język polski (5)

12:00 – 15:45 historia i społeczeństwo (5)

8:00 – 11:45 język polski (5)

12:00 – 15:45 biologia (5)

Zjazd 6
7.12.2019 (sobota) 8.12.2019 (niedziela)
8:00 – 11:45 biologia (5)

12:00 – 15:45 matematyka (4)

8:00 – 11:45 język angielski (5)

12:00 – 15:45 matematyka (5)

Zjazd 7
14.12.2019 (sobota) 15.12.2019 (niedziela)
8:00 – 11:45 matematyka (5)

12:00 – 15:45 biologia (4)

8:00 – 11:45 historia i społeczeństwo (5)

12:00 – 15:45 matematyka (5)

Zjazd 8
11.01.2019 (sobota) 12.01.2019 (niedziela)
8:00 – 9:30 język angielski (2)

9:40 –11:10 język polski (2)

11:20 – 13:05 historia i społeczeństwo (3)

8:00 – 11:45 matematyka (5)

 

III. Wskazówki dotyczące pisania prac kontrolnych.

IV. Tematy prac zaliczeniowych III semestr LOD

V. Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych – harmonogram sesji egzaminacyjnej III semestr roku szkolnego 2019/2020

HARMONOGRAM SESJI EGZAMINACYJNEJ PO SEMESTRZE III

Lp. Data Godz. Przedmiot Forma egzaminu Egzaminator
1. 31.01.2020 r. 16.00 Język polski pisemny H. Błachnio
2. 17.00 Język angielski pisemny J. Chmielowiec
3. 1.02.2020 r. 9.00 Matematyka pisemny S. Kurz
4. 10.00 Język polski ustny H. Błachnio
5. 2.02.2020 r. 9.00 Biologia pisemny A. Trancygier
6. 10.00 Język angielski ustny J. Chmielowiec
7 3.02.20120 r. 16.00 Historia i społeczeństwo pisemny H. Błachnio
8 17.00 Matematyka ustny S. Kurz

 

Terminy dodatkowe:   7 lutego 2020 r. godz. 16.00

8 lutego 2020 r. godz.10.00