„Dla Ciebie – Mamo”.

Dnia 28.05.2019r. w Zespole Szkół im. Wł. St. Reymonta w Wólce Gościeradowskiej został zorganizowany wieczorek poetycki pt. „Dla Ciebie – Mamo”.

Organizatorem imprezy był Zespół Szkół Wł. St. Reymonta w Wółce Gościeradowskiej we współpracy ze Starostwem Powiatowym w Kraśniku.

Celem imprezy była promocja szkoły w środowisku lokalnym oraz promocja Powiatu Kraśnickiego.

We wtorek(28.05.2019r.) uczniowie naszego Zespołu Szkół uczcili dzień mamy w sposób bardzo uroczysty i wyjątkowy.  Występ naszych młodych artystów, na który złożył się montaż słowno – muzyczny wywołał u mam łzy autentycznego wzruszenia. Natomiast zrobione własnoręcznie pyszne ciasta, ciasteczka, desery oraz szczery uścisk ukochanej mamy, były wyrazem głębokiej miłości i podziękowania za to, że są, że kochają, i że są najlepsze na całym świecie.

Dla naszych uczniów impreza ta była znakomitą okazją, aby pochwalić się swym talentem plastycznym, muzycznym i recytatorskim w środowisku lokalnym. Natomiast uczniowie Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych zadbali o całe zaplecze gastronomiczne imprezy.