„Dla Ciebie – Mamo”.

Dnia 28.05.2019r. w Zespole Szkół im. Wł. St. Reymonta w Wólce Gościeradowskiej został zorganizowany wieczorek poetycki pt. „Dla Ciebie – Mamo”.

Organizatorem imprezy był Zespół Szkół Wł. St. Reymonta w Wółce Gościeradowskiej we współpracy ze Starostwem Powiatowym w Kraśniku.

Celem imprezy była promocja szkoły w środowisku lokalnym oraz promocja Powiatu Kraśnickiego.

Dla naszych uczniów impreza ta była znakomitą okazją, aby pochwalić się swym talentem plastycznym, muzycznym i recytatorskim w środowisku lokalnym. Natomiast uczniowie Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych zadbali o całe zaplecze gastronomiczne imprezy.