Sukcesy lekkoatletów

Duży sukces odnieśli nasi sportowcy podczas Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w lekkiej atletyce z rocz. 2003-2005, które odbyły się 27.05.2019 r. w Kraśniku. Aż dziewięciu reprezentantów Gimnazjum w Wólce Gościeradowskiej uzyskało awans na zawody rejonowe, w tym czworo zajęło pierwsze miejsca. Najlepsi w powiecie okazali się: M. Brodowski – pchnięcie kulą , D. Pietras – rzut oszczepem , M. Boroń i O. Kamieniarz – skok w dal. Trzecie miejsca premiowane awansem zajęli: A. Szałaj – 300m, P. Pęzioł i W. Fila – rzut oszczepem, R. Gajewska i K. Ufniarz – pchnięcie kulą. Pozostali reprezentanci godnie reprezentowali naszą szkołę: W. Borowska, E. Grot, M. Konopa, S. Kwapińska, J. Machul, P. Puzio, P. Wójcik, A. Zawisza, J. Dudek.

Gratulujemy i życzymy dobrych wyników na zawodach wyższego szczebla.

Uczniów do zawodów lekkoatletycznych przygotował Mariusz Karkusiewicz.