Nasze wielkie greckie praktyki…

Sezon 5, odcinek 3, 05.04.2019r.

Witamy ponownie!

Wczoraj zwiedzaliśmy Greckie Meteory – malownicze formy skalne i jeden z wielu  klasztorów tam wzniesionych (Wielki Meteor). Podziwialiśmy wspaniałe widoki i zachwycaliśmy się czternastowieczną architekturą.  W drodze powrotnej udaliśmy się też do  wytwórni ikon, gdzie mogliśmy posłuchać o sposobach i technice wytwarzania ikon oraz zakupić pamiątki. Mieliśmy również okazję zobaczyć Dolinę Tempi i sanktuarium Agia Paraskiewi.

Dzisiaj tuż po śniadaniu udaliśmy się  udaliśmy się izby handlowej mieszczącej się w pobliskiej Katerini. Tam zapoznano nas  funkcjonowaniem tej instytucji i przybliżono proces zakładania przedsiębiorstwa w Grecji.

Po powrocie wróciliśmy do kolejnych obowiązków związanych z naszymi praktykami.