Graliśmy w piłkę nożną

Na stadionie w Gościeradowie 2 kwietnia br. odbyły się zawody gminne w piłce nożnej. W rozgrywkach uczestniczyli uczniowie gimnazjum i szkoły podstawowej z rocz. 2003-2005 z trzech szkół: Wólka Gościeradowska, Gościeradów, Księżomierz. Nasze dziewczęta zajęły I miejsce, natomiast chłopcy II. Dzień później najlepsze drużyny z gmin: Gościeradów, Trzydnik Duży i Annopol rywalizowały na szczeblu międzygminnym. Reprezentantki PG w Wólce Gościeradowskiej stoczyły bardzo wyrównany mecz o I m z rówieśniczkami z Trzydnika. Do rozstrzygnięcia potrzebna była dogrywka, w której szczęście dopisało rywalkom i mecz zakończył się wynikiem 0:1. Mimo to, naszym dziewczętom należą się brawa za ambicję i wolę walki do ostatniej sekundy meczu.

Nasi reprezentanci: A. Szałaj, P. Puzio, R. Gajewska, M. Boroń, M. Konopa, P. Pęzioł, E. Grot, A. Zawisza, S. Kwapińska, M. Bryczek, J. Dudek, O. Kamieniarz, B. Gąsior, D. Pietras, P. Wcisło, K. Ufniarz, M. Brodowski, W. Fila. Opiekun drużyn – M. Karkusiewicz