Nasze wielkie greckie praktyki…

Nasze wielkie greckie praktyki

sezon 5, odc.1

02.04.2019r.

Już po raz piąty uczniowie  klas I TR, I TŻ i III TŻ z Zespołu Szkół w Wólce Gościeradowskiej uczestniczą w praktykach zagranicznych z projektu Erasmus + i  po raz kolejny witają Was ze słonecznej, choć nieco chłodniejszej niż zwykle Grecji. Tym razem jesteśmy w miejscowości Olimpic Beach, gdzie realizować będziemy nasz program praktyk zawodowych. Wczoraj po wymagającej podróży  regenerowaliśmy siły,  a dziś – no cóż… zabieramy się do pracy.

Po śniadaniu dostaliśmy instrukcje, zapoznaliśmy się z zasadami odbywania praktyk i zaczynamy realizować przydzielone nam zadania.

A ponieważ lubimy łączyć obowiązki z przyjemnościami to wszyscy chętnie wybraliśmy się na popołudniową wycieczkę do pobliskiej miejscowości Paralia, by zobaczyć jak wygląda typowe turystyczne greckie miasteczko. Trasa wiodła plażą więc mieliśmy okazję pooddychać morskim powietrzem.

Do zobaczenia w kolejnym odcinku!