II ZIMOWY TURNIEJ SZACHOWY

Dnia 12 marca br. w Zespole Szkół w Wólce Gościeradowskiej odbył się turniej szachowy z udziałem uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych z: Gościeradowa, Szczecyna, Księżomierzy, Liśnika Dużego i Wólki Gościeradowskiej. Nasi szachiści potwierdzili swoje wysokie umiejętności zajmując czołowe miejsca. W rywalizacji dziewcząt I m zajęła Katarzyna Jabłońska, II m – Paulina Wójcik, III m – Maria Dametko. Wśród chłopców najlepszym szachistą został Kamil Ufniarz, za nim uplasował się Olaf Kamieniarz, a III m zajął Bartosz Młynarczyk. Pozostali nasi reprezentanci: Małgorzata Boroń, Weronika Borowska, Mikołaj Brodowski, Bartosz Karbowniczek również należeli do wyróżniających się zawodników. Każdy z uczestników zawodów otrzymał dyplom oraz symboliczne upominki, zaś najlepsza trójka dodatkowo statuetki. Nagrody zostały wręczone przez dyrekcję szkoły: p. Grzegorza Latawca i p. Danutę Stachulę. Dla wszystkich przygotowano poczęstunek. Turniej szachowy zorganizowany został we współpracy ze Starostwem Powiatowym w Kraśniku i Stowarzyszeniem „Szkoła Przyszłością”. Przygotowanie sportowe i organizacyjne p. Mariusz Karkusiewicz.