Koszykarki trzecią drużyną w powiecie

Dużym sukcesem naszych gimnazjalistek zakończyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży w koszykówce z rocz. 2003 – 2005, które odbyły się 5 lutego br. w Kraśniku. W turnieju uczestniczyło cztery najlepsze szkoły w powiecie: gospodarz – PSP nr 2 Kraśnik, Wólka Gościeradowska, Polichna, Wilkołaz. Wszystkie mecze stały na bardzo wyrównanym poziomie, a wyniki spotkań rozstrzygały się w ostatnich sekundach. Koszykarki z Wólki pokazały się z bardzo dobrej strony zajmując III miejsce, pokonując w decydującym meczu swoje rówieśniczki z Polichny 15:13. Słowa uznania należą się również reprezentacji chłopców, która dzień później w turnieju finałowym zajęła IV miejsce. Obie nasze drużyny, zanim znalazły się w finałach powiatowych zwyciężyły w rywalizacji z pięcioma szkołami na etapie gminnym i międzygminnym. Brawo!

Nasi reprezentanci: P. Puzio, R. Gajewska, A. Szałaj, A. Zawisza, P. Wójcik, M. Konopa, M. Boroń, W. Borowska, S. Kwapińska, E. Grot, P. Pęzioł, J. Machul,  K. Ufniarz, O. Kamieniarz,  M. Brodowski, W. Fila, M. Bryczek, J. Dudek, D. Pietras, B. Gąsior.

Opiekun – Mariusz Karkusiewicz