Gimnazjada w koszykówce dziewcząt i chłopców

Dnia 11 stycznia 2013 r. nasza szkoła była organizatorem Gminnej Gimnazjady
w koszykówce dziewcząt i chłopców. W zawodach wzięły udział trzy szkoły gimnazjalne z terenu Gminy Gościeradów: Wólka Gościeradowska, Liśnik Duży, Księżomierz. Mecze zarówno dziewcząt, jak i chłopców stały na wysokim i wyrównanym poziomie. Tym bardziej cieszy, że obie nasze drużyny zajęły I miejsce i uzyskały awans do finałów powiatowych. Najwięcej punktów dla naszej szkoły uzyskali: P.Ziółkowski-10, M.Leśniak-8, B.Kędra-4, D.Filipczak-13, K.Anna-10, A.Brodowska-8, K.Kuśmierz-4, ale gratulacje należą się wszystkim reprezentantom za ambicję i wolę walki.

Końcowa klasyfikacja wśród dziewcząt i chłopców jest taka sama:

 • I m PG Wólka Gościeradowska
 • II m  PG Liśnik Duży
 • III m PG Księżomierz

Nasze drużyny tworzą:

 • Dziewczęta – D. Filipczak, A. Brodowska, A. Kępińska, K. Kuśmierz, K. Żyła,
  N. Skorupa, D. Mazur, A. Prystupa, N. Kulik, K. Pączek, W. Stola, M. Ziółkowska,
  S. Krowisz, O. Kuśmierz, S. Wojewoda
 • Chłopcy – M. Leśniak, P. Ziółkowski, J. Ziółkowski, B. Kędra, K. Gałuszkiewicz,
  K. Dobrzyński, M. Pierzchała, Sz. Śliwa, J. Barszcz, D. Zaroda, P. Bąk, J. Montusiewicz,
  A. Kurkiewicz.

Opiekunem drużyn jest Mariusz Karkusiewicz.