Bal Gimnazjalny 2018

Dnia 20 stycznia 2018 r. w ZS w Wólce Gościeradowskiej odbył się Bal Gimnazjalny. Prowadzący część oficjalną Wiktoria Galant i Przemysław Starek serdecznie powitali wszystkich uczestników zabawy, wśród których obecni byli: kierownik Wydziału Edukacji i Sportu Starostwa Powiatowego w Kraśniku Zbigniew Leziak, wójt Gminy Gościeradów Mariusz Szczepanik, wikariusz Parafii Gościeradów ksiądz Paweł Antoniak, przewodniczący Rady Rodziców Krzysztof Galant, dyrektorzy: Grzegorz Latawiec, Danuta Stachula, nauczyciele, rodzice, uczniowie kl. III i II gimnazjum. Zgodnie ze staropolskim zwyczajem młodzież zatańczyła uroczystego poloneza. Po części oficjalnej rozpoczęła się zabawa. Gimnazjaliści wykazali się świetną kondycją fizyczną i umiejętnościami tanecznymi bawiąc się do późnych godzin wieczornych. Szczególne podziękowania za zaangażowanie w organizację imprezy należą się rodzicom uczniów klasy trzeciej gimnazjum.

Mariusz Karkusiewicz