Stypendia starosty i wójta rozdane

Uczniowie Zespołu Szkół w Wólce Gościeradowskiej otrzymali stypendia starosty i wójta za swoje osiągnięcia w nauce za rok szkolny 2016/2017. Pierwsza uroczystość miała miejsce 27 września 2017 r. w ZS Nr 2 w Kraśniku, gdzie trzynastu naszych uczniów zostało nagrodzonych stypendium Starosty Kraśnickiego. Następnego dnia w ZS w Księżomierzy odebrali oni stypendia Wójta Gminy Gościeradów. W obu uroczystościach wzięli udział również rodzice, nauczyciele i wychowawcy wyróżniającej się młodzieży. Oto grono naszych stypendystów: Aleksandra Zawisza, Anna Pierzchała, Martyna Konopa, Natalia Myszka, Przemysław Starek, Olga Dobrzańska, Wiktoria Janiec, Oliwia Konopa, Renata Gaj, Weronika Barszcz, Karolina Pęzioł, Magdalena Tyzo, Anna Powęzka. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w nauce.