Dzień nauczyciela

Były podziękowania i życzenia.

Dzień Nauczyciela w Zespole Szkół w Wólce Gościeradowskiej.

Choć Dzień Edukacji Narodowej  dopiero w poniedziałek  (14.10.2013) uczniowie oraz nauczyciele Zespołu Szkół w Wólce Gościeradowskiej świętowali już 11.10.2013.  W sali gimnastycznej odbyła się uroczysta akademia, podczas której podziękowano nauczycielom za ich pracę oraz zaprezentowano program artystyczny.

Uroczystość przemówieniem ropoczął dyrektor szkoły Grzegorz Latawiec, który podziękował swojej kadrze oraz wręczył nagrody.

Obecny na uroczystości Starostwa Kraśnicki Andrzej Maj złożył życzenia wszystkim pracownikom szkoły podkreślając ich zasług. Nauczycielom dziękowali także uczniowie, którzy zaprezentowali przygotowany specjalnie na tę okazje program artystyczny.

Nagrody Dyrektora otrzymali:

Halina Błachnio, Waldemar Bałoń, Katarzyna Bownik, Stanisław Kurz, Robert Nowomiejski, Ewelina Partyka, Anna Trancygier, Józef Taracha, Monika Trybuła.

Obraz 007 Obraz 012 Obraz 038