Mamy brązowy medal na zawodach wojewódzkich!

Duże sukcesy odnieśli nasi sportowcy podczas zawodów lekkoatletycznych. Pierwsze z nich odbyły się 13 maja 2015 r. w Kraśniku.

Karolina Pączek-rzut oszczepem, Patryk Bąk – pchnięcie kulą i Adrian Kurkiewicz – rzut oszczepem uzyskali najlepsze wyniki spośród uczniów szkół gimnazjalnych naszego powiatu.

W rywalizacji rejonowej (szkoły z powiatów: Lublin, Kraśnik, Biłgoraj, Janów Lubelski)     K. Pączek zajęła VI m, zaś P. Bąk III m. Na szczególne wyróżnienie zasługuje wynik            A. Kurkiewicza , który rzucając oszczep na odległość 46,11m został mistrzem rejonu.

Zarówno Patryk, jak i Adrian uzyskali awans na zawody wojewódzkie, które odbyły się 21 maja 2015 r. w Zamościu. W rywalizacji 18 najlepszych zawodników w województwie lubelskim w każdej z konkurencji, P. Bąk w pchnięciu kulą zajął wysokie VIII m.

Natomiast A. Kurkiewicz w rzucie oszczepem osiągnął ogromny sukces zajmując

III miejsce.

 

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Uczniów do zawodów lekkoatletycznych przygotowali: M. Karkusiewicz i M. Sielski

 

 
OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA