Oko mamy wprawne i bystre…

Mamy się znów czym pochwalić. Nasi uczniowie po raz kolejny najlepsi w II Powiatowym Konkursie Krajoznawczym.
W tym roku temat konkursu brzmiał „Jesień i Zima Powiatu Kraśnickiego” i „Miejsca Pamięci Narodowej Ziemi Kraśnickiej”.
Rozstrzygnięcie konkursu i ogłoszenie wyników odbyło się 9 kwietnia w Zespole Szkół Nr 3 w Kraśniku. I znów pierwsze miejsce należało do Nas – zajęła je tym razem uczennica kl. III Gimnazjum – Oliwia Kuśmierz (w ubiegłym roku III miejsce). Miejsce III należało do Wiktorii Błachnio, również uczennicy kl. III Gimnazjum (w ubiegłym roku   I miejsce). Uczniowie mają bystre reporterskie oko… Widzą i potrafią uchwycić to, co piękne. A pięknych i ciekawych miejsc nie brakuje w naszym Powiecie. Życzymy im dalszych sukcesów. W konkursie brali udział również Sabina Krowisz, Magdalena Blacha, Szymon Śliwa.

ZDJ 1.jpg