STUDNIÓWKA 2015

 

Dnia 17 stycznia 2015 r. przyszli maturzyści z naszej szkoły bawili się na Balu Studniówkowym. Impreza odbyła się w Domu Weselnym „U bacy” w Kosinie.

Obecnością na studniówce zaszczycili nas ksiądz proboszcz Andrzej Kontek, Wójt gminy Gościeradów Mariusz Szczepanik, przedstawicielka Starostwa Powiatowego Pani Edyta Dudzińska oraz przewodnicząca Rady Rodziców Pani Elżbieta Myszka.

Na początku uczniowie uroczyście przywitali wszystkich zaproszonych gości, nauczycieli oraz swoich kolegów. Część oficjalną poprowadzili Klaudia Pikula z klasy IV TŻ, Karol Ziółkowski i Dominik Gąbka z klasy III LO. Dyrektor Grzegorz Latawiec powitał wszystkich uczestników zabawy i oficjalnie rozpoczął bal tradycyjnym polonezem.

Po oficjalnej uroczystości wszyscy ruszyli na parkiet. Młodzież i nauczyciele razem świetnie się bawili. Zabawa trwała do białego rana.

Bal pozostanie w pamięci na pewno na bardzo, bardzo długo.

Teraz przyszedł czas na ciężką pracę i przygotowanie do egzaminu maturalnego. Oby wspomnienia z maja były tak pozytywne jak ze stycznia.

Składamy serdeczne podziękowania organizatorom.