Rozpoczęcie roku szkolnego.

Wólka Gościeradowska. Nowy rok szkolny oficjalnie rozpoczęty

… Oficjalna powiatowa inauguracja nowego roku szkolnego tym razem miała miejsce w Zespole Szkół im. Wł. St. Reymonta w Wólce Gościeradowskiej.

Na uroczystości gościli przedstawiciele władz powiatowych na czele ze starostą Andrzejem Majem i wicestarostą Jarosławem Czerwem, władz gminnych, oświatowych, księża oraz delegacje szkół podległych powiatowi kraśnickiemu.

Starosta Maj w swoim wystąpieniu mówił m.in. wyzwaniach stojących przed oświatą na terenie powiatu kraśnickiego i podejmowanych działaniach, które pozwolą im sprostać. Nie zabrakło oczywiście życzeń dla nauczycieli i uczniów.

Podczas uroczystości odbyło się uroczyste ślubowanie delegacji uczniów pierwszych klas. O część artystyczną spotkania zadbał gościeradowski Gminny Ośrodek Kultury.