Nasz LAUREAT ! ! !

W dniach 6-7 czerwca 2014 r. odbył się finał XXXVIII Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. W. Witosa w Nawojowej w powiecie Nowosądeckim. Uczniowie rywalizowali w 9 blokach tematycznych. Najpierw zdawali test teoretyczny, a następnie losowali zadania praktyczne. Olimpiadę przeprowadzili pracownicy naukowi Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie. Mottem tegorocznego finału było: „ Wiedza i umiejętności są kluczem do sukcesu zawodowego”.

Wśród 222 najlepszych uczniów szkół rolniczych z całej Polski znalazł się nasz absolwent –

Wojciech Biszczak.

Wojtek dzięki swej wytrwałej pracy odniósł wielki sukces zajmując 2 miejsce w finale Olimpiady w bloku tematycznym- produkcja roślinna. Został laureatem centralnych eliminacji uzyskując stypendium naukowe- AGROTALENTY BGŻ- Fundacji BGŻ oraz możliwość udziału w stażach i praktykach w Banku BGŻ.

Wojtek otrzymał szansę wyboru kierunku kształcenia na kilku uczelniach m. in. SGGW w Warszawie, Uniwersytet Rolniczy w Krakowie, a także Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie.

Przy dużym wsparci p. Wicedyrektor Danuty Stachuli i wychowawcy p. Mariusza Sielskiego Wojtek odniósł zasłużony sukces.

GRATULUJEMY!!!!!!!