Sukcesy lekkoatletów

Duży sukces odnieśli nasi sportowcy zdobywając aż trzy złote medale w Powiatowej Gimnazjadzie w lekkiej atletyce, która odbyła się 21.05.2014r w Kraśniku.
I miejsca zajęli: pchnięcie kulą – R. Pawłowska i P. Bąk, rzut oszczepem – A. Kurkiewicz. Pozostali reprezentanci: D. Mazur, D. Grzesik, J. Barszcz, D. Zaroda, K. Kamieniarz, P. Kapica, B. Wierzchowiak, A. Podyma godnie reprezentowali naszą szkołę.
W zawodach rejonowych R. Pawłowska i P. Bąk zajęli II m uzyskując awans do finału wojewódzkiego, który odbył się w Puławach 28.05.2014r. Nasi zawodnicy walczyli dzielnie zajmując miejsca w pierwszej dziesiątce.
Uczniów do zawodów przygotowali: M. Karkusiewicz i M. Sielski

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA