Festyn rodzinny

Uczniowie naszej szkoły 1 czerwca 2014 uczestniczyli w Gminnym Festynie Rodzinnym połączonym z Jubileuszem 35 – lecia DPS w Gościeradowie. Jednym z punktów programu były konkurencje rekreacyjno – sportowe. Znakomicie spisali się nasi uczniowie. W rywalizacji 38 gimnazjalistów z trzech szkół z terenu naszej gminy I miejsce zajęła Natalia Kilianek, zaś na II miejscu uplasowała się Aleksandra Krawiec. Pozostali nasi reprezentanci to: W. Bącal, M. Leśniak, W. Pączek, N. Pęzioł, P. Brodowski, M. Grządka, M. Kowalski, P. Rogowski, M. Szczepanik, M. Miś. Dumni możemy być z naszych uczniów nie tylko z powodu sukcesów sportowych. Wielu z nich publiczność mogła podziwiać podczas występów artystycznych. Nie zabrakło również mocnego akcentu kulinarnego. Młodzież pod kierunkiem p. Teresy Domańskiej i p. Anny Ośki serwowała pyszny bigos.
Opiekunem drużyny sportowej był Mariusz Karkusiewicz.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA