Rekrutacja na rok szkolny 2020/21

Drodzy uczniowie szkół podstawowych!
Szanowni  Rodzice i Opiekunowie!

W tym roku, w obliczu dramatycznych okoliczności, z jakimi mierzy się obecnie cały świat, nie mieliśmy możliwości spotkania się z Wami na żywo podczas dni otwartych i nie mogliśmy zaprezentować naszej oferty edukacyjnej. Nie oznacza to jednak, że w trudnym momencie dokonywania wyboru dalszej drogi kształcenia nie działamy. Wręcz przeciwnie! Funkcjonujemy, nauczamy i mamy dla Was na rok szkolny 2020/2021 ofertę, która prezentuje poniższy plakat. Jeśli chcesz o coś zapytać, zobaczyć, przyjdź jesteśmy otwarci i czekamy na Ciebie. W otoczeniu przyrody, z możliwością zapewnienia szerokiej przestrzeni, co w ostatnich czasach nabrało nowego, bardzo ważnego znaczenia, czekamy na Ciebie. Zapraszamy.

Dyrekcja, grono pedagogiczne oraz pracownicy szkoły.