Drodzy ośmioklasiści i rodzice ośmioklasistów.

Wy uczniowie ósmych klas stoicie przed ważnym wyborem dalszej  drogi edukacyjnej. Obecna sytuacja związana z epidemią koronawirusa, wszystkich nas zaskoczyła, ale  powinna też nas wszystkich czegoś nauczyć. Dlatego może warto dokonując wyboru szkoły średniej wziąć pod uwagę również szeroko rozumiane bezpieczeństwo.

Czyż mniejsze skupiska ludzi nie są  lepszym wyborem – a nasza szkoła  to spokojne, zaciszne miejsce z dala od zatłoczonych i obleganych miejsc edukacyjnych.

Bliskość natury i możliwość obcowania z nią  okazuje się zbawienna i to nie tylko w tym trudnym okresie.

Na rok szkolny 2020/2021 prowadzimy nabór do technikum na kierunki technik rolnik oraz technik żywienia i usług gastronomicznych.

Drogi ośmioklasisto. Drogi rodzicu ośmioklasisty.

Wybieraj mądrze. Kieruj się mądrością, bezpieczeństwem  i zdrowiem a nie modą i ogólnym  trendem. Wybierz kształcenie w Zespole Szkół w Wólce Gościeradowskiej.

Dyrekcja i Kadra Pedagogiczna Zespołu Szkół w Wólce Gościeradowskiej.