STUDNIÓWKA JUŻ ZA NAMI…

W sobotę 11 stycznia 2020 roku w naszej szkole odbył się bal studniówkowy uczniów IV klasy technikum uczącego w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych. Była to wyjątkowa impreza, bo od początku do końca przygotowana samodzielnie przez uczniów. Przy nieocenionej pomocy rodziców, sióstr, braci i innych zaprzyjaźnionych osób, mimo małej liczebności klasy, pokonali trudności i w sobotę o godzinie 18.00 odbył się tak ważny dla nich bal… Wyjątkowy, bo jedyny taki w całym życiu, ale i dlatego, że tak naprawdę udowadniający, że są przygotowani do pracy zawodowej i dorośli… I mimo, że oficjalnie egzaminy zawodowe odbywały się w czwartek i piątek, to dla tej grupy, to właśnie sobota była udowodniła ich dojrzałość… BRAWO WY!!!

Serdeczne podziękowania dla wszystkich, którzy się zaangażowali i byli z młodzieżą w tak ważny dla nich dzień.